Misja naszej firmyWyobraź sobie Miasto, które ma 100 mieszkańców, każdy z tych 100 mieszkańców ma po 1000 zł. Każdy z tych 100 mieszkańców, zrobił zakupy za 1000 zł w innym mieście...

Co zostanie w tym mieście?

Zakupy i nic więcej, zero perspektyw na rozwój... ewentualnie ktoś weźmie kredyt i zadłuży się na przyszłość.

Teraz rusz wyobraźnią trochę dalej, wyobraź sobie, że to miasto to Polska, ma 40 mlm mieszkańców każdy ma po 10000 zł i każdy zrobi za te pieniądze zakupy za granicą...

Co zostanie w tym kraju?


Serwis Kassper.eu powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, jakim jest promocja lokalnych usług i produktów. Koncepcja korzystania z lokalnych usług nie jest nowa, pochodzi z historii bogatych średniowicznych miast gdzie lokalny biznes był na pierwszym miejscu, a wypływ kapitału był ograniczany co doprawadzało do wzrostu dobrobytu.

Tradycja idąca w nowocześność tak by to można było nazwać

- dzięki portalowi Kassper.eu i powiązanym z nim progamem lojalnościowym wdrażamy system budowania lokalnego dobrobytu.


Idea jest prosta

Jak chcesz coś kupić najpierw sprawdź czy możesz to kupić w lokalnej firmie od sąsiada, jeśli nie ma sąsiada w Twojej Gminie, poszukaj kogoś w tym samym, województwie. W miarę możliwosci kup to w Polskiej Rodzinnej Firmie (właśnie takie firmy przede wszystkim zrzeszamy w Portalu).

Co będziesz z Tego miał jak o klient?

Wybierając lokalną firmę zarobisz na tym podwójnie, po pierwsze budując dobrobyt w miejscu w którym mieszkasz, po drugie zarobisz poprzez program lojalnościowy pieniądze na kolejne zakupy i nie tylko. Co będziesz z Tego miał jako sprzedawca?

Sprzedawcą na platformie może być dosłownie kaŻdy jednak preferujemy Polskie Rodzinne Firmy - to dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę i promocyjne warunki uruchomienia własnego e-sklepu..

  Misja